Oyuncuadresi.com

Bulundugu yere göre ara
Sehir Ilçe
Sahne , Oyun adina göre ara
 
Bulunan Sahne Sonuçlari
 
Sahne Adi : Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi
Sahne Bilgisi : Beykoz Belediyesi tarafından hizmet veren Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi 2007 yılından itibaren Devlet Tiyatroları ,Şehir Tiyatroları ,amatör tiyatrolar ,konser ,panel ve work shoplar için hizmet vermektedir.
Sahne Adi : Akatlar Kültür Merkezi
Sahne Bilgisi : Çok yönlü kullanıma açık bir sanat kompleksi olan merkezin içinde gösteri salonu, sergi, kokteyl salonu, eğitim odaları bulunuyor. Gösteri salonu 346 koltuk kapasiteli olup, çeşitli kültürel etkinlikler, reklam ve klip çekimleri yapılmakta.

Sergi ve şov salonu 550 m² alanda, her türlü ...
Sahne Adi : Antares Sanat Merkezi
Sahne Bilgisi : Antares Alışveriş Merkezi içinde 900 metrekarelik bir alana kurulan Antares Sanat Merkezi; 250 koltuk kapasiteli tiyatro salonu, bir kukla ve karagöz atölyesi ve üç adet eğitim salonuyla faaliyet göstermektedir.
Ülkemizde ilk defa her hafta düzenli olarak karagöz ve kukla oyunlarının sahnelene...
Sahne Adi : BAĞLARBAŞI KÜLTÜR MERKEZİ
Sahne Bilgisi : Bağlarbaşı Kültür Merkezi İ.E.T.T. Genel Müdürlüğüne bağlı olarak 2008 yılından itibaren faaliyetlerine devam etmektedir.
Sahne Adi : Bakırköy Sanat Merkezi
Sahne Bilgisi : Modern dans atölyesi, resim,müzik (gitar,keman vs.) atölyesi ve tiyatro,stand-up sahneleri dahil genel anlamda bir sanat merkezidir.Açıkçası Bakırköyün bu kadar geniş yelpazesi bulunan ilk sanat merkezidir.Gerek görünüm gerekse hizmet bakımından mükemmele yakındır.

12345