Oyuncuadresi.com

Oyuncuadresi.com kanal yöneticilerinin, yapımcıların, oyuncu menajerlerinin, cast direktörlerinin, yönetmenlerin ve cast ajanslarının aktif olarak kullandığı bir portaldır. Yapımcılar bu portalda projeleri için talep yaratırken, cast direktörleri, oyuncu menajerleri ve cast ajansları da bu taleplere teklifler sunmaktadırlar. Cast oluştururken yürütülen iş akışının hemen hemen tamamı Oyuncuadresi.com üzerinden yürütülebilir.

Oyuncuadresi.com sektörün saygın kurumları tarafından aktif olarak kullanılan, üyelerine iş olanakları yaratan, kurumsal ve bireysel kullanıcılar arasında bilgi akışını ve iş süreçlerini yöneten profesyonel ve ücretli üyelik sistemi ile çalışan bir iş portaldır.

Gerçek zamanlı profil güncelleyebilmeOyuncuadresi.com'a üye olduktan sonra dilediğiniz zaman profilinizi güncelleyebilirsiniz. Sistemin bu özelliği kişisel bilgilerinizin sürekli güncel kılınması için tasarlanmıştır.
Profesyonel oyuncular fotoğraf, tanıtım videosu, showreel ve kendilerine ait fragmanları kendi ara yüzlerini kullanarak kendileri de yayınlayabilirler.

Kişisel bilgilerin güvenliği

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Oyuncuadresi.com’a girdiğiniz kişisel iletişim bilgileri sadece kurumsal üyeler tarafından görülebilir.

Casting İlanları
Sistemi kullanan kurumsal üyelerin sizin profilinize uygun olan ilanlarını doğrudan kendi web sayfanızda görürsünüz. Dilediğiniz ilana başvurabilir ve gelen yanıtları da sistemden anlık olarak takip edebilirsiniz.

Oyunculuk alanında eğitiminiz ve/veya deneyiminiz yoksa profesyonel olarak kayıt OLMAMANIZI öneririz. Profesyonel standartları sağlayamayan üyelerimiz Yeni Yüzler bölümüne alınacaktır.

Yeni Yüzler bölümü sektörde yer almak isteyen ancak henüz profesyonel bir tecrübesi olmayan oyuncu adayları için iyi bir başlangıç noktasıdır.

Yeni Yüzler bölümüne üye olduğunuzda, sistemi kullanan yapımcıların, yönetmenlerin, cast direktörlerinin, menajerlerin ve cast ajanslarının radar ekranında yer alırsınız.

Oyuncuadresi.com sektörün saygın isimleri tarafından aktif olarak kullanılan, üyelerine iş olanakları yaratan, kurumsal ve bireysel kullanıcılar arasında bilgi akışını ve iş süreçlerini yöneten profesyonel ve ücretli üyelik sistemi ile çalışan bir iş portalıdır.


Kendi profilinizi oluşturun

Yeni Yüzler bölümüne üye olarak kendi profilinizi oluşturabilir, fotoğraf ve videolarınızı yükleyebilirsiniz. Kendinize ait bu web sayfasından tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Casting İlanları
Sistemi kullanan kurumsal üyelerin sizin profilinize uygun olan ilanlarını doğrudan kendi web sayfanızda görürsünüz. Dilediğiniz ilana başvurabilir ve gelen yanıtları da sistemden anlık olarak takip edebilirsiniz.