Oyuncuadresi.com
Arzu Gamze Cast
Arzu Gamze Cast, oyunculara Casting hizmeti vermektedir. Oyuncu kaydı yapılmamaktadır, bu konu ile ilgili arama ya da email gönderiminiz dikkate alınmayacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Cast Listesi Için Tiklayin
Iletisim Bilgileri
E posta :arzugamze@gmail.com
Telefon: 02122932898
Adres: Ağa Hamamı Sokak 5/3 Cihangir İstanbul
Sehir: İstanbul
Web Adresi : http://www.arzugamze.com

Mesaj göndermek için tiklayiniz

Sihirli Anahtar
Oyunculuğu meslek olarak seçen, işini aşkla, ciddiyetle, samimiyetle yapan herkese kapılarını açan Sihirli Anahtar, oyuncularını doğru projelerle buluşturmak amacıyla 2003 yılında doğdu. Her ajans gibi oyuncuyapımcı ilişkisinde köprü oluşturma görevini üstlenmek dışında her yaştan uyuncuların çalıştığu, çalıştırdığı bir köprü oldu. Bugün 1000 kişiyi aşkın bir aileye dönüşen Sihirli Anahtarın her ferdi mesleğine, iş arkadaşlarına ve işine olan sevgi ve saygısıyla anılırken biz ailemizle gurur duyuyoruz.
Cast Listesi Için Tiklayin
Iletisim Bilgileri
E posta :sihirlianahtar@sihirlianahtar.com.tr
Telefon: 02164500191 Telefon2: 02164500192
Adres: Gazi Muhtarpaşa Sok. No:57 Akar Apt. Kat:1 Daire:7 Feneryolu-Kadıköy İSTANBUL
Sehir: İstanbul
Web Adresi : www.sihirlianahtar.com.tr

Mesaj göndermek için tiklayiniz

GDE Casting
Buraya Pedro Almodovar’dan bir sürü öğüt yazmak çok isterdim aslında sinema veya medya, oyunculuk adına ancak süslü kelimeleri yüzyüze paylaşırız. Biz de o herkesin nefret ettiği, oyuncuların her zaman ‘Aman ajans mı? Allah korusun, asla sözleşme mi ? yok ben hiçbiryere bağlanmak istemiyorum, zira ajanslara güven olmuyor’ yapımcıların ‘boşver yaa… ne menajer’i, uğraştırmayın beni ‘ dedikleri yerlerden biriyiz. Taa ki bizimle yüzyüze kalana veya telefonda bağlantı kurana, teknolojik açıdan donanımızın farkına varıp beraber çalışmaya başlayana dek. Sizleri mutlaka olumlu ve profesyonel bir çözüme doğru sevkedecek bir sesle karşılacaksınız.
Cast Listesi Için Tiklayin
Iletisim Bilgileri
E posta :info@gdecasting.com
Telefon: 02122457696 Telefon2: 02122457697
Faks: 02122457698
Adres: Meşrutiyet Cad. Ersoy Han.No:102/4 Tunel Şişhane-Beyoğlu
Sehir: İstanbul
Web Adresi : www.gdecasting.com

Mesaj göndermek için tiklayiniz

Batum Ajans
1995 yılından bu yana kadar Batum ajans ailesi olarak şirketimizde çalışmakta. olan tüm personellerimizle, yeni ve yenilikçi olma yolunda, Devam ediyoruz. projeye uygun oyuncu bulmayı inandırmayı ve hissettirmeyi hedefleyen bir ajans anlayışıyla yola çıktık. amatör oyunculardan, uzun yıllarını bu mesleğe vermiş profesyonel tiyatroculara kadar uzanıp geniş bir oyuncu bankası oluşturduk. TV reklam yüzleri, tiyatro oyuncuları, fuar için host hostes defile mankenleri, tanıtım çalışmaları ve daha birçok hizmetleri, doğru dürüst ve olması gereksimine uygun çalışarak tüm yapımcı şirketlerinin saygınlığını kazanma yolunda ilerleyerek devam etmek. Firmamız Bünyesinde Çalışan Host Hostes Manken Fotomodel , Tiyatro Oyuncusu İş Ciddiyetini Ön Planda Tutarak Hizmet Vermeye Hazırız.
Cast Listesi Için Tiklayin
Iletisim Bilgileri
E posta :info@batumajans.com
Telefon: 02122442103 Telefon2: 05324179010
Faks: 02122444337
Adres: ISTIKLAL CAD. AYHAN ISIK SOK. ARCAN APT. NO:16 KAT:2 BEYOGLU / TAKSIM
Sehir: İstanbul
Web Adresi : www.batumajans.com

Mesaj göndermek için tiklayiniz

Tümay Özokur
2000 yılından itibaren Türkiye’de ilk oyuncu ajansı olarak faaliyet gösteren kurumumuz geniş ve kaliteli oyuncu kadrosuyla sektöre hizmet vermektedir.Kurumun ortaklarından Tules Evren,Anadolu Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümünden,Tümay Özokur ise Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Fakültesinden mezun olmuştur. Uzun yıllar dizi filmlerde genel koordinatör olarak görev yapan,yazılı ve görsel basınla ilgili farklı iş kollarına hizmet veren Tümay Özokur, şimdilerde cast directör ve menajer olarak faaliyetlerine devam etmektedir.Bu zamana dek yepyeni yüzleri sektöre kazandıran Tümay Özokur ve ekibinin ilkesi dürüstlüktür.
Cast Listesi Için Tiklayin
Iletisim Bilgileri
E posta :info@tumayajans.com
Telefon: 02164670307 Telefon2: 05332366335
Adres: Bağdat Cd. Canoğlu Ap. No.284 K.3 D.17-19 Caddebostan
Sehir: İstanbul
Web Adresi : www.tumayozokur.com.tr

Mesaj göndermek için tiklayiniz