Oyuncuadresi.comYapimcilar

Oyuncuadresi.com sagladigi altyapiyla bütün profesyonel ve amatör oyuncularla, oyuncu olmaya gönül vermis yeni yüzleri ayni platformda bir araya getirir. Projeleriniz için cast hazirlarken hangi oyuncunun hangi ajansta oldugu, hangi oyuncunun hangi menajere bagli oldugu ve hangi oyuncunun serbest (freelance) çalistigi bilgisine hemen ulasabilir, zaman ve is gücü tasarrufu saglayabilirsiniz. Ayrica yeniyüzler bölümünde detayli arama kriterlerini kullanarak yetenekli yeni yüzler kesfedebilirsiniz.

Kolay casting

Oyuncuadresi.com’un size sundugu ara yüzleri kullanarak cast ihtiyacinizi email, fax, telefon kullanmadan hizli bir sekilde olusturabilirsiniz. Türkiye’de ve dünyada bir ilk olan bu uygulama ile projelerinize cast direktörü atayabilmenin yani sira cast briflerini ajanslara online olarak gönderebilir ve size ajanslardan gelen teklifleri yine online olarak görebilirsiniz. Olusturdugunuz cast listesinin en son halini çalistiginiz kanal yöneticilerinin görmesini saglarken ayni zamanda kolayca rapor haline getirebilirsiniz.

En güncel oyuncu profilleri
Oyuncu profilleri hem oyuncular hem de bagli olduklari cast ajanslari tarafindan güncellenebildiginden, oyuncuadresi.com’da en güncel oyuncu profillerini bulabilir, oyunculara ait en son resim ve videolari görebilirsiniz.
Detayli arama motoru
Oyuncuadresi.com’un yüksek yazilim teknolojileri kullanilarak tasarlanan arama motorunu kullanarak hem oyuncularin hem de yeni yüzlerin detayli özelliklerine göre arama yapabilirsiniz.
Oyuncu ve yeniyüzler portföyünün tamamina ulasim
Yapimci olarak siz, sisteme kayitli bütün profilleri ister ajanslara bagli isterse münferit oyuncular olarak tamamini görebilmenin yanisira, yeni yüzler içinde de arama yapabilirsiniz.
Kendinize ait veritabani
Oyuncuadresi.com yürüttügünüz bütün projeleri tarih sirasina göre sadece sizin kullanici adi ve sifrenizle görebileceginiz bir veri tabanina kaydeder. Böylece her projeniz için kullandiginiz cast listenize ve detaylarina istediginiz an ulasabilirsiniz.