Oyuncuadresi.comSik Sorulan Sorular

Oyuncuadresi.com’a nasil üye olabilirim?
Yapmaniz gereken, anasayfada bulunan “üye olmak için tiklayiniz” butonuna tiklayarak üyelik bilgilerinizi kaydetmektir. 6 adimda sonuçlanan üyelik basvurusunda verdiginiz bilgilerin dogrulugu sistemde arama yapan kurumsal sirketlerin size ulasmasi ve ulastiktan sonra sizinle çalisabilmesi için çok önemlidir.
Yeni yüzler bölümüne kayit olmak için ne gibi sartlar aranmaktadir?
Herhangi bir profesyonel oyunculuk tecrübesi olmayan, ancak fiziksel ve/veya sanatsal kabiliyeti oldugunu düsünen herkes yeni yüzler bölümüne kayit olabilir.

Profesyonel oyuncular sisteme nasil üye olabilirler?

Oyuncuadresi.com'a üye olmak isteyen profesyonel oyuncular ana sayfadaki "Üye olmak için tiklayiniz" butonuna tikladiktan sonra "Profesyonel oyuncu kayit" bölümünden üyelik kayitlarini yapabilirler.
Sitenize freelance/yeni yüz olarak kayit yaptirdim. Ajanstan teklif gelmesi durumunda profilim silinirmi? Daha önceki profil ziyaret sayisinda degisiklik olurmu?
Cast ajansi ya da menajerden teklif gelmesi durumunda sayfaniza gelen tekliflerde kabul edilmesi ile o kurumun oyuncusu olarak gözükürsünüz profil bilgilerinizde sadece freelance logosu yerine ajans logo ve iletisim bilgileri gözükecektir. Profil ziyaret sayisinda herhangi bir degisiklik olmayacaktir.

Üyelik basvurusu yaparken nelere dikkat etmeliyim?
Bilgilerinizin dogru girilmesi son derece önemlidir. Oyuncuadresi.com’dan profesyonel oyuncu ve yeni yüz arayan kurumsal sirketlerin en dikkat ettigi nokta girilen bilgilerin güvenilirligidir. Fotograflarinizi ve tanitim videolarinizi yüklerken belirtilen formatlara uygun olmasina ve yakin zamanda çekilmis olmasina dikkat ediniz.

Oyuncuadresi.com beni ünlü yapabilir mi?

Oyuncuadresi.com ünlü veya yildiz yaratma iddiasi ile kurulmus bir web sitesi degildir. Bilakis oyuncuadresi.com bir is uygulamasi portalidir ve sektörün tamamina hitab eder. Belirli bir görsel veya sanatsal potansiyele sahip olan yetenekli yeni yüzler bu portal sayesinde sektörün önde gelen söz sahibi uzmanlarinin radar ekraninda olma sansini yakalayabilirler. Çok ciddi bir is olan yeni yüz kesfetmek, yine çok ciddi kuruluslarin yapabildigi, tecrübe gerektiren bir istir. Biz bu anlamda sadece köprüyü kuran ve iki tarafi yakinlastiran bir misyon içerisindeyiz.

Üyelik ücretlimidir?
Oyuncuadresi.com üyeligi ücretlidir. Üyelik asagidaki gibi ücretlendirilir.

Yeni Yüzler için:

1 Aylik 9.90 TL (KDV Dahil)
3 Aylik 24.90 TL (KDV Dahil)
6 Aylik 39.90 TL (KDV Dahil)
12 Aylik 69.90 TL (KDV Dahil)

Profesyonel Oyuncular için:

1 yillik üyelik : 88.5 TL (KDV Dahil)

Ödemeyi nasil yapabilirim?
Üyelik ücretini kredi karti kullanarak veya banka havalesi/EFT yaparak ödeyebilirsiniz. Üyelik adimlarinin son bölümünde ödeme seklini seçerek üye olabilirsiniz. Havale/EFT ödemeleri için size verilen referans numarasini havale/EFT yaparken açiklamalar bölümüne yazmalisiniz. Banka ve hesap numaralarini yine bu bölümde bulacaksiniz.
"Yeni yüz" ile "Profesyonel Oyuncu" farki nedir?
Sisteme üye olunurken profesyonel oyuncu ve yeni yüz ayirimi yapilir. Profesyonel deneyimi olmayan herkes sisteme yeniyüz olarak kayit edilir. Profesyonel oyuncu kaydi yaptirmak için profesyonel deneyim ve/veya oyunculuk egitimi almis olmak sarti aranir. Sisteme profesyonel oyuncu olarak kayit yaptiran üyelerin bilgileri kontrol edildikten sonra üyelikleri onaylanir. Profesyonel Oyuncu kaydi için gerekli sartlara uymayan üyeler Yeni Yüz olarak kaydedilir.
Kaç tane fotograf yükleyebilirim?
Maksimum 15 fotograf yükleyebilirsiniz. Üye olduktan sonra fotograflarinizi düzenleyebilir, silebilir ve yeni fotograflarla degistirebilirsiniz.