Oyuncuadresi.comCast Direktörleri
 
Oyuncuadresi.com sagladigi altyapiyla bütün profesyonel ve amatör oyuncularla, oyuncu olmaya gönül vermis yeni yüzleri ayni platformda bir araya getirir. Projeleriniz için cast hazirlarken hangi oyuncunun hangi ajansta oldugu, hangi oyuncunun hangi menajere bagli oldugu ve hangi oyuncunun serbest (freelance) çalistigi bilgisine hemen ulasabilir, zaman ve is gücü tasarrufu saglayabilirsiniz. Ayrica yeniyüzler bölümünde detayli arama kriterlerini kullanarak yetenekli yeni yüzler kesfedebilirsiniz.

Kolay casting

Oyuncuadresi.com’un size sundugu ara yüzleri kullanarak cast ihtiyacinizi email, fax, telefon kullanmadan hizli bir sekilde olusturabilirsiniz. Türkiye’de ve dünyada bir ilk olan bu uygulama ile cast briflerini ajanslara online olarak gönderebilir ve size ajanslardan gelen teklifleri yine online olarak görebilirsiniz. Olusturdugunuz cast listesinin en son halini çalistiginiz yapimcilarin görmesini saglarken ayni zamanda da kolayca rapor haline getirebilirsiniz.

En güncel oyuncu profilleri
Oyuncu profilleri hem oyuncular hem de bagli olduklari cast ajanslari tarafindan güncellenebildiginden, oyuncuadresi.com’da en güncel oyuncu profillerini bulabilir, oyunculara ait en son resim ve videolari görebilirsiniz.
Detayli arama motoru
Oyuncuadresi.com’un yüksek yazilim teknolojileri kullanilarak tasarlanan arama motorunu kullanarak hem oyuncularin hem de yeni yüzlerin detayli özelliklerini kullanarak arama yapabilirsiniz.
Oyuncu ve yeniyüzler portföyünün tamamina ulasim
Cast direktörü olarak siz, sisteme kayitli bütün profilleri ister ajanslara bagli isterse münferit oyuncular olarak tamamini görebilmenin yanisira, yeni yüzler içinde de arama yapabilirsiniz.
Online auditions

Oyuncuadresi.com’um size sundugu online audition altyapisi ile dünyanin neresinde olurlarsa olsunlar kisa listenize giren oyunculara audition yaptirabilirsiniz. Oyuncularin tek yapmasi gereken çektikleri auditionlari oyuncuadresi.com’a yüklemek olacaktir. Sizde elemeler sonrasinda bu auditionlari çalistiginiz yapimciya yine online olarak gönderebilirsiniz.